Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megmérgeztek életveszélyesen....

Megmérgeztek életveszélyesen. Olyan orvosságot szedtem ami vényköteles ugyan, de hivatalosan beismerve, -rákkeltő hatóanyagot tartalmaz. Mit tehetek? Kihez fordulhatok?

Figyelt kérdés
Az OGYÉI azonnali hatállyal betiltotta azt az orvosságot amit én már hosszú évek óta szedek.Egy svájci laboratórium fedezte fel,hogy NITROZAMIN tartalmaz pár tabletta,amiket azonnali hatállyal betiltottak az egész Únióban.Reklamáljak??? Kiröhögnek! Pedig bennem a kérdés,-nem ez miatt lettem vastagbél rákos,

#vastagbélrák #sav csökkentő receptre
2019. szept. 27. 13:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Tavaly vérnyomáscsökkentőket vontak vissza, abban is rákkeltő anyag volt, 10 éve szedtem, legmagasabb dózisban rengeteg sorstársammal egyidejűleg.

Szerintem nem fordulhatunk sehova, mert nem bizonyítható, hogy éppen amiatt van, hiszen rengeteg minden más is rákkeltő amit naponta megeszünk, iszunk, belélegzünk.

2019. szept. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha az Aldinál kiderül,hogy valamelyik áruja rossz minőségű,ők is azonnal kivonják a forgalomból.DE!!!-minimum az árát vissza adják.Még blokk nélkül is.Erről pedig az OGYÉI elfelejtkezik.Ha beteg vagy dögölj meg,ne reklamálj!
2019. szept. 27. 15:11
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nos, kedves kérdező, ha te szépen bemész az ALDI-ba és veszel bármilyen füstölt húst, abban LESZ NITRÓZAMIN. A különbség csak annyi, hogy amíg a sonka megengedheti magának, hogy rákkeltő anyag legyen benne addig a gyógyszer nem.
2019. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Szóval felesleges a hiszti.
2019. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Szégyellem magam.De nagyon.Azért írtam ki a kérdésem,mert úgy gondoltam,lehet,hogy más is ebben a cipőben"jár" mint én,és esetleg ad valami hasznos tanácsot.Erre mit kapok válaszul? Egy hiszti p..csa vagyok mert kérdeztem.Szóval szégyellem magam.De azért kösz, hogy írtatok
2019. szept. 27. 19:33
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

Egy szóval nem írtam, hogy hisztis 3,14csa vagy. Azt írtam, hogy hisztizel. Szövegértés elégtelen.


Egyébként nem érdemes reklamálni, mert semmilyen kár nem ért.

2019. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha azutan is szedted mint ahogy betiltottak, mert pl az azt feliro orvoshoz "nem jutott el" az informacio, akkor reklamalj nyugodtan

Amugy ez nem hiszti, hivatalosan keresd meg az ogyeit irj neki hogy igy ugy tortent fel vagy haborodva es kered tajekoztassanak ilyen eetben milyen lehetoseged van ha van karteritesre stb.

En csinaltam hasonlot jott a valasz hogy hat ok igy ugy...szoval kimagyarazkodas, DE igenis meg kell.oket dolgoztatni, legalabb agyaljanak egy jo valaszon, mert szert ilyenkor agyalnak nehogy kikeruljon a mediaba. Ha mindenki birka akkor mege4demeljuk a gyogyszeripart es az egeszsegugyunket is.

2019. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves 7/7 válaszolóm! Köszi a válaszod,adtál egy ötletet.Lehet,hogy bekerül a médiába.Megérdemlik.A másik válaszolómnak-(a hisztis3,14csa).Nos"kedveském"a hisztire vissza térve:ha te is,olyan élet módot vinnél mint én-semmi kávé,kóla,semmi bolti "lónyál"(gyümölcslé,"üditők")semmi vitamin tabletta(vegyszer) csak BIO dolgok,-ha lehet saját termesztésből,füstölt húskészítmény semmi,mégis hirtelen derült égből kamion a fejedre-vastagbélrák! És mikor ott fekszel a kórházban,és csepeg beléd a "mérgek mérge"ami minden frissen keletkezett sejted megöli,legyen az agysejt,sperma,vagy a beledben a rákos sejt,-na,akkor amit érzel,az szerinted HISZTI?Mikor másra nem tudsz gondolni,csak arra:-hol rontottam el az életem,miben hibáztam? És nincs felelet,csak 12 év után.Tudni illik,az a "gyógyszer",amit több mint 20 éve szedek,Az bizony karciogén,rákkeltő.Ez bizony nem "hiszti" hanem nehézsúlyú t..kön rúgás.Kiváncsi vagyok,ezek tudtával,mit lépsz?Maradsza véleményednél,hogy hisztis 3,14csa vagyok.Hogy értelmezed te így a szöveget?
2019. szept. 28. 18:23
 9/15 anonim ***** válasza:
Kitartok a véleményemnél. Ezerszer valószínűbb hogy az otthon füstölt hús okozta a rákot, mint az a minimális szennyeződés ami a gyógyszerben volt. Ha már bűnbakot akarunk keresni.
2019. szept. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elolvastam a füstölt hús részt az előzó kommentem tárgytalan. De attól, hogy bio étkezel még nem leszel mentes a ráktól. De még ha valóban az a minimális szennyeződés is okozta volna a rákot ezt te soha nem fogod tudni bebizonyítani. Senki sem tudja, semmilyen high tech laborral. Bizonyíték nélkül pedig van a fikció.
2019. szept. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!