Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegynél benőtt szőr?

Anyajegynél benőtt szőr?

Figyelt kérdés

Még nyár elején a fodrász megvágta az egyik anyajegyet a nyakamon. Pár másodpercig vérzett, de begyógyult, nem volt vele gond. Elmentem július közepén bőrgyógyászhoz, magánhoz, aki szerint minden rendben volt az anyajegyekkel (a, sérülttel is).


2-3 hete, amikor leborotváltam ott a szőrt, észrevettem a szélén egy fekete vonalat. Egyébként rosszul borotválom, mivel próbálok ott óvatos lenni, ezért elvileg benőhet a szőr. Holnap újra elmegyek ugyanahhoz a bőrgyógyászhoz, de előtte gondoltam megkérdezlek titeket.


Családban még csak rákos megbetegedés sem volt, nemhogy melanoma. UV sugárzás nem nagyon éri, nem szoktam a tűző napon kint lenni.


Anyukám, párom, és szerintem is szőr. Képeken csúnyábbnak tűnik.


Képek:

[link]

[link]

[link]


Sérülés után pár nappal ilyen volt:

[link]



2019. szept. 30. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Képről szőrnek tűnik. Orvos mit mondott?

2019. okt. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt itt utána egy másik kérdésem is, valószínűleg láttad már, bár nem biztos, ott többet is írtam. A lényeg annyi, hogy nem kóros elváltozás szerencsére, szóval csak oda kell rá figyelni, hogy változik-e még. :)
2019. okt. 6. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!