Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szeptember 21-en voltam...

Szeptember 21-en voltam fiubal az agyban es nekem 25-en megjott a menszeszem. Mivel nem szeretnek gyereket es felem van bennem (mutet utan) ezert kerdesem a kovetkezo hogy a spermium meddig el? Terhes lehetek vagy sem?

Figyelt kérdés
#egeszseg#sex

2019. okt. 2. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha védekezés nélkül keféltetek az ágyban, akkor igen, teherbe eshettél
2019. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamo77db ***** válasza:
Nagyon felelőtlenek voltatok, az már egyszer biztos. És előfordulhat, hogy teherbe estél!
2019. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 28 napos a ciklusod és 25-én jött meg akkor a ciklusod 24. napján történt az aktus. Normálisan kb a 14. napon van ovuláció (petesejt kiszabadulása a tüszőből), a petesejt 1 napot él a spermium kb 2 napot. Szóval ha az általam feltételezett 28 napos ciklussal rendelkezel kicsi az esélye. Ha rövidebb a ciklushossz akkor nagyobb a valószínűsége, ha hosszabb akkor kissebb a valószínűsége (mert az ovuláció mindig 14. nap körül történik)
2019. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes ha védekezés nélkül szexelsz. Sőt, hallottam már olyat is, aki menstruációja alatt esett teherbe.
2019. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!