Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet az oka annak hogy...

Mi lehet az oka annak hogy szeptember óta nem menstruálok? Nem lehetek terhes mert nem feküdtem le senkivel. Mi lehet a bajom? L/15

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Eddig rendszeres volt?

Mióta menstruálsz?

Máskor is kimaradt már?


Keress fel mindenképpen egy nőgyógyászt. Ha már voltál, akkor menj vissza, ha még nem, akkor egy "újat".


Ennek utána kell járni. Lehet, hogy egy egyszerű apróság, és lehet, hogy olyasmi, amivel hamar kezdeni kell valamit.

2011. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig volt olyan hogy kihagyott egy hónapot de ennyit még nem. ne voltam még nőgyógyásznál. 1 éve menstruálok.
2011. dec. 3. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha fogyókúrázol esetleg, amiatt van, de NEM NORMÁLIS.

Fordulj orvoshoz mindenképpen, ha eddig rendszeresen megjött.

2011. dec. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez jó jel, ha még csak egy éve, mert előfordulnak rendszertelenségek az elején.


Viszont ennek ellenére nézesd meg magad. Amúgy is jó, amikor valaki "nagy lány" lesz, megnézetni, hogy minden rendben van-e.


Anyukádnak nincs egy dokija, akihez elmehetnél?


Anno én is anyámmal mentem el először.


Irtó furcsának tűnik egy ilyen vizsgálat elsőre, de nem kell izgulni. Egy jó doki nagyon diszkrét és rendes.


Először beszélgetés van, csak aztán jön a vizsgálat, szűz lányokra nagyon szoktak "vigyázni".


Menj el!

2011. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elején lehetnek pontatlanságok, kimaradások, de ha a hónapban nem jön meg már keress fel inkább egy nőgyógyászt.
2011. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. :) Igen még szűz vagyok. Elfogok menni :)
2011. dec. 3. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!