Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi borravalót illik adni...

Mennyi borravalót illik adni a masszőrnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemsokára Hajdúszoboszlóra fogok menni, és ott egészségbiztosító által finanszírozott kezeléseket fogok kapni, többek között masszázst is.

Mit gondoltok a negyedórás masszázs után a kezelőnek mennyi borravalót illik adni?


2019. okt. 6. 14:55
 1/4 gömbicica ***** válasza:

én a reumatológiáról kaptam masszázs alkalmakat.

vittem neki minőségi csokit, szép gyümölcsöt, -én ugye otthonról jártam sütöttem neki süteményt-

szeretettel látott minden alkalommal. szerintem meg volt elégedve.

Ha sok kezelésre jársz, mindenhová adsz valamennyi pénzt, nagyon drága játék lesz összességében.

Ha megvolt a kezelés, a személyzet hozzáállása alapján biztosan el tudod dönteni mi a helyes.

-tudom összegre lettél volna kiváncsi bocsánat 500 ft manapság már nem nagy összeg egy ezres meg szerintem negyedórás masszázsért normál ár is lehetne akár. -


remélem lesz, aki hozzávetőleges összeggel tud neked szolgálni. én is kiváncsi lennék

2019. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aparalyza ***** válasza:
100%

Fordítva tedd fel a kérdést!

Bemész a boltba, vásárolsz 50e forintért.

A pénztáros ezért neked add pl. 500 forintot, mert jó sok munkát adtál Neki.


A masszőr a munkájat végzi, fizetésért. Ha elég a fizetés marad, ha nem elmegy máshová.

Kedvességgel tudod honorálni, a "borravaló" csak a társadalmi korrupciós elvárást építi benned.


Viszont választhatsz!

2019. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
El vagy tévelyedve 2-es! Az ilyen rehabilitációs helyeken (én pl. Balfon voltam) konkrétan szinte kötelező adni, mert a betegek egymással versenyeznek, a masszőrök, pakolást végzők, elektromos kezelést adók szinte tartják a zsebüket. Különben te maradsz utoljára és lemaradsz a következő időpontról. (Van kezelőlap, ami időponthoz kötött.) Ha nem adsz borravalót és egy nap van 5 kezelésed, akkor csúszik az egész. Alá is kell írniuk, hogy résztvettél. Undorító, ami Balfon megy. Kérdező, 200 ft/fő/nap. Ez a minimum. SAJNOS
2019. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Már sok ilyen kezelésen részt vettem,de soha nem adtam.

5 kezelésem volt kiírva naponta ,2 hétig.Ki győzte volna ezt

pénzel ?

2019. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!