Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Adatok vert, ha pajzsmirigy alulmukodesre L-Thyroxint szedek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: véradás, pajzsmirigy, L-Thyroxin

okt. 10. 10:31  Privát üzenet  

A válasz
Ha autoimmun vagy, akkor nem!

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont okt. 10. 12:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az ujpesti sztk-ban van endokrinologiai vizsgalatra lehetoseg?
Mire számítsak egy endokrinologiai vizsgálaton?
Pajzsmirigy alulmukodesre mit szedtek?
Pajzsmirigy alulmukodesre mutato tunetek, megis teljesen normalis a TSH szintem. Akkor mi van?
Az Ortomol valoban jo lehet pajzsmirigy alulmukodesre? Mindenhol hormontartalmu gyogyszer szedeset latom hogy javasoljak akkor miert kaphattam ezt?
Az alabbi eredmenyek mar pajzsmirigy alulmukodesre utalhatnak? T3-3.63, T4-1. 08, A TSH szint valtozik: 3.14,4,68,2.297,3,87,3,785. Tunetem a hajhullas, rossz kozerzet. Hizas nem...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!