Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A szülészorvostól a magánrende...

A szülészorvostól a magánrendelésén meg kell kérdezni, hogy mennyiért fog szülést vezetni, vagy úgyis mondja majd utána?

Figyelt kérdés
Elvileg tudom, mennyi lesz, mert megmondták azok, akik mostanában szültek nála. Annyira furcsának érzem felhozni a tèmát, de mégis előre meg kell beszélni?

2019. okt. 11. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy szolgáltatást veszel igénybe. Mielőtt szerteszét a lábad kérdezd meg hogy mennyi lesz. Mintha a piacon vásárolnál. Magán rendelőkben, kórházakban kint van az árlista is.
2019. okt. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Belejavított: szét teszed
2019. okt. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
De bolond vagy első, kiborult a kávém ahogy felröhögtem.:D Kérdező, nincs ebben semmi furcsa nyugodtan kérdezd meg, amúgy biztosan mondani fogja magától is. Igen én úgy gondolom érdemes megbeszélni előre mindent.
2019. okt. 11. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2019. okt. 11. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!