Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Felnőtt korban, egy garatmandu...

Felnőtt korban, egy garatmandula kivetelére, mennyi pénzt szoktak adni?

Figyelt kérdés
Elore kosz aki valaszol!
2019. okt. 19. 14:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
5000-et.
2019. okt. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Azért igazi bunkó vagy kérdező. Ebben igaza van a hozzászólónak. Tudod a legtöbb embert a te általad szaros bunkó háziorvosnak titulált orvos tart életben, és jó esetben meg is gyógyít. Szégyeld magad.
2019. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
En elvezem h ilyen parasznak valaszolhatok. A szégyelld magad, az 2db ll. Tehat,nyugodtan szégyelld magad.....kerte vki, hogy osszad a nem levő eszed? Vigyazz, mert nem marad amnyi se, amennyi most van
2019. okt. 19. 21:36
 4/16 A kérdező kommentje:

Fura egy hely ez a felulet! A rosszindulatúak, onertekelesi zavarosak gyújtóhelye. Leirodik egy ártatlan és normalis kerdés, és tragar szovegeles jon vissza kéretlenul. Aztan lehet csodalkozni, hogy olyan a fogadj Isten, mint adjon Isten.

A haziorvos lehet jo es rossz is, amit irtam, azt a provokativ tamado valtotta ki belolem. Az pedig sajnos! túlzás, sót nonszensz, hogy életet mentenek a haziorvosok. Ugy kéne, hogy legyen, de ez csak álom.

Koszi a sok szuperértelmes, hasznos valaszt!

2019. okt. 19. 21:49
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért mi a túrót vársz? Semmilyen orvosnak nem kell semennyi pénzt adni! És igen a sebészek tényleg komoly teljesítményt tesznek le az asztalra, 30 évvel a rendszerváltás után is éltetik ezt a korrupt rendszert.
2019. okt. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Te egyébként mennyire gondoltál vagy mennyi az amit ki tudnál fizetni maximum úgy, hogy ne okozzon neked gondot?

Engem azért érdekelne az, hogy miért gondolod, hogy adni kellene?

2019. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A fiamat mutottek, o kerdezte tolem.es gondoltam itt megkerdezem, mert sajnos nekem is volt mutetem, nagymutet, konkretan csipő, es ott 65 volt a tarifa pedig sztkra ment. ezt osztotta el az orvos az altato dokival, azt mondtak hogy ennyit adtak ok ia. Aztan voltam rehabom evente kontroll ea elvartak elvarjak, mert senki nem akar lemaradni. A tragar kiosztasom.utan megirtam a fiamnak h ne adjon, amugy ő is úgy gondolta.

De ha adna, mutet utan 5ezer az ciki. 20at gondolt de ő maga mondta h a hulye betegek, koztuk en, romtjuk el az orvosokat.

Hát nem tudom...az én kontrollos 10ezremet ugy lenyeltek, mint kacsa a nokedlit.

De ez csak garatmandulamutet, és mostani tapasztalatom nincs h adnak v nem adnak

2019. okt. 19. 22:44
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég komplex a kérdés és a meglátásod is.

Az igaz és igazuk van a többieknek abban, hogy nem szabad adni, mert ez elrontja az egészet és aki meg nem tud vagy nem tud eleget, az emiatt mindig hátrányba szorul. Ha elvárják és ezt éreztetik, ami sajnos sok esetben így van, akkor azt én biztos elküldeném a p.csába és fel is jelenteném, pedig én is eü-s vagyok.

A másik kérdés meg az, hogy mi az, hogy tarifa? Mégis ezt hogy?

Nálam is van olyan, aki akar adni, mert úgy gondolja neki ez kötelező, aztán amikor nem fogadom el, akkor csodálkozik, hogy ez hogy lehet, hát mondom úgy, hogy biztosan én vagyok a hülye.

2019. okt. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Amig az orvosok hozzaallasa nem egyertelmuen hárítas, amig nem.mondjak hatarozottan hogy NEM, addig a ketsegbeesett betegek, kínjukban adogatjak a kevés! kis penzuket.A korrupciot maga az orvostarsadalom is fent tartja 50-50% ban beteg-orvos hozzaallasabol maradt fent a mai napig. Miert vitte a falusi ember a tojast kolbaszt stb stb az orvosnak?? ez a tema nem 30evvel ezelott kezdodott..Szerintem már anno a sámanok is kaptak ajandekot. A betegség nagy úr!
2019. okt. 19. 22:51
 10/16 anonim ***** válasza:
Drága uram, ha önnek az orvos előre megmondta, hogy mennyi hálapénzt kér, akkor az bűncselekmény! Rehabért pénzt fizetni meg külön vicc kategória. Valahol sajnálom önt, mert elhiszi hogy számít bármit is az, hogy ad-e pénzt vagy sem.
2019. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!