Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az normális hogy két héttel...

Az normális hogy két héttel mandulaműtét után még mindig fáj az egyik oldalam?

Figyelt kérdés

Pontosan 17 napja vették ki a manduláim és kicsit félek mert minden táplálkozással kapcsolatos dolgot betartottam/-tok mégis a jobb oldalon a mandulám helye még 17 nap elteltével is fáj míg a másik oldalon semmi ilyen probléma nincsen.

A kérdésem főként azoknak szól akik szintén mostanság estek át a műtéten hogy volt e valakinek hasonló?



2018. aug. 20. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos
2018. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
48%
nekem március 6-án vették ki ébren érzéstelenitéssel és mivel az enyémek olyan szinten be voltak gyulladva hogy jobb oldalt az orvos szerint a nagy mandulam mellet volt egy kicsi is. De en joghurtoon éltem addig meg nekem nagyon is fájt még a sebb leválása után is. Nekem 5 honap telt el es bal oldalt meg mindig fájni szokot.. Meg ott nekem van ilyen fura valami is. de en ugy vagyok vele hogy nem megyek meg ezzel is orvoshoz eleget rohangalok hozzá .. :))
2018. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te, kérdező. Teljesen ugyanez van velem is.
2019. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!