Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol találok Nyíregyházán...

Hol találok Nyíregyházán ingyenes pszichiátert, aki felír akár enyhe altatót is?

Figyelt kérdés
Álmatlanságban szenvedek és már mindenféle gyógynövényes dolgot kipróbáltam de semmi nem segített.
2019. nov. 1. 02:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Düh kitörések, folytonos hangulatingazodás, álmatlanság, szétszórtság, depressziós gondolatok a tünetek
2019. nov. 1. 06:15
 12/15 A kérdező kommentje:
Mint mondtam pszichoterápiát is bevállallok csak nem bentfekvőset az egyetem miatt.
2019. nov. 1. 06:18
 13/15 A kérdező kommentje:
Vagy szóba jöhet egy olcsó magán pszichiáter aki nem 5, 10, .20 ezreket ker el
2019. nov. 1. 06:20
 14/15 anonim ***** válasza:

Ezek a dolgok nem két pillanat alatt alakulnak ki, nem is annyi, amíg elmúlik.

Enyhe gyógyszert akár a háziorvosod is írhat. ha most hazamégy hétvégére, várd meg a hétfői rendelést és menj oda.

Addig próbálj egy kis mozgásterápiát magadnak. menj el legalább egy órányit sétálni, hagyd a netet, ne igyál koffeineset.

A kolidoki felfogásától függ, ír-e valamit, hivatalosan nem az a dolga.

Tb-s pszichiáterhez ( sok helyen ideggondozó néven fut, máshol pszichiátriai szakrendelés )magad is mehetsz, de akkor időpontot kell kérned. Sürgősséggel csak úgy fogadnak, ha van beutalód is a háziorvosodtól, esetleg a koli orvosától.

A doki megkérdez mióta vannak panaszaid, pontosan mi az (nem tudsz elaludni, felriadsz, kialvatlan vagy, stb.)

mi az oka szerinted, szakítás, iskolai nehézség, család stb.

Csak ha sejti az okát, akkor kezd terápiát.

2019. nov. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Házidoki is írhat fel. Ha kolis vagy, akkor van a kolinak háziorvosa, keresd meg!
2019. nov. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!