Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudtok nekem mondani ingyenes...

Boogci kérdése:

Tudtok nekem mondani ingyenes vagy olcsó és jó pszichiátert vagy intézményt?

Figyelt kérdés
Nagyon szűksegem lenne rá már egy jó pár hónapja folyik bennem ez az mentális betegség depreszió, de mindegy is szeretnék érdeklődni hogy van e ilyen intézmény ami ezel foglalkozik és ingyenes? Plusz azért is akarom hogy ingyenes legyen mert anyámekat nem akarom még pluszba ezel terhelni és apámat na azt hagyjuk... Kérlek segítsetek!?

2019. máj. 19. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A háziorvosodhoz kell menni, a saját körzetedben is van pszichiátriai gondozó. Az orvosi ellátás ingyenes. Jó esetben ott van pszichológus is, nem hinném, hogy gyógyszerre lenne szükséged, az a családi hátteredet nem oldja meg. Az iskolapszichológushoz is fordulhatsz.
2019. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Háziorvosod tud beutalót adni pszchihiáterhez illetve pszchihologushoz is egyaránt. Nekem is most van szükségem rá és eddig nagyon jó reméljük a teljes gyógyulást.


Jobbulást neked is!

2019. máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az állami ingyenes, a magán fizetős.
2020. ápr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!