Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orrsövény "törés" műtétre...

Orrsövény "törés" műtétre melyik kórház az ajánlott? (Lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tavaly nyáron (2018) volt egy orrsövény ferdules műtétem (septum plastica) egy nevesebb gyermek kórház épületein belül. Az orvosom ( nem nevezném nevén, legyen Doktor úr) nem nagyon értett szerintem ilyesféle dolgokhoz, allergiát észlelt elsőnek, mindenféle szteroidos cseppet ajánlott, hogy elmúljon, majd rá két hétre egy doktornő megállapította, hogy egy hatalmas orrsövényferdülés zárja el a légutaimat. Történt az a probléma, hogy kedves Doktor úr végezte el a műtétet, és szerintem rosszul helyezte vissza amit vissza kell, és most rá egy évre (meg már pár hónapja elkezdődött) elkezdett széttörni az egész. Az egésszel arra szeretnék dűlőre jutni, hogy kérlek, akinek hasonló problémája volt szaglójával, az kérem ajànljon nekem egy normálisabb intézményt, ahol rendesen el tudják végezni az orromban lévő kavalkádot, lehet akár magankorhaz is, bármennyit fizetnék azért, hogy ez a fájdalom ami jelenleg kínoz elmúljon. Illetve kellene e valamit tenni az ügy érdekében? (Pl reklamálás a kórházban vagy ilyesmi) köszönöm hogy elolvastad, és köszönöm a válaszod!



2019. nov. 3. 23:23
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ezt nem igazán értem, hogyhogy töredezik (?), de ha akármennyit fizetsz érte, akkor vannak ilyen speciális magánintézetek is, neten találsz sokat és ők azért jobban vállalnak erre felelősséget.

Reklamálni nem tudsz most, de azért az akkori műtő orvoshoz elmehetsz és megmondhatod neki, hogy valami nem stimmel.

Munkatársamat is 2x kellett műteni, elsőre semmit sem változott neki sem, majd 1 évre rá egy másik újra megműtötte, most már jó lett.

2020. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!