Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr Kecskés Kinga Zsófi-rol...

Dr Kecskés Kinga Zsófi-rol valakinek vélemény van? Budapesten nőgyógyász

Figyelt kérdés
2019. nov. 4. 18:46
 1/3 anonim válasza:
Senkinek nem ajanlom! Az “orvosok” egyike, aki miatt azt érzi az ember, hogy felesleges pénzkidobás a tb! Magánrendelésre pláne nem mennék hozza.
2019. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én nemrég voltam nála, kedves volt, semmi gond nem volt vele. Nem maszek rendelésen voltam. Csak rákszűrésen, és minden ok volt vele.
2020. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Katkata válasza:

Szia! Neked lehet már nem aktuális a kérdés, de talán másnak segíthet.


Többször találkoztam a Doktornővel, mindig ambulànsan a honvéd kórházban. Nagyon kedves, empatikus és alapos! Sajnos úgy hozta a sors, hogy múlt héten műtött a sokadik elhalt terhességemmel. Mivel nem ő az orvosom így az előéletemet nem tudta, de részletesen átnézte a papirjaimat és még műtét előtt megkeresett, hogy ha belegyezek szeretne plusz vizsgálatot kérni ami segíthet kideríteni az okokat... Többször odajött hozzám műtét előtt és után is.


Nekem amúgy nagyon jó orvosom van, aki sajnos a műtét alatt külföldön volt. Ő irányított a Doktornőhöz, de ha valamiért váltani kellene, a doktornő azok között lenne akik közül valasztanék.

2022. ápr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!