Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Verkep elemzes online?

Verkep elemzes online?

Figyelt kérdés
Van olyan program vagy weblap amibe ha mindent beirok a papirrol akkor kidobja az osszegzest amit a doki mondana?
2019. nov. 22. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, és nem is lesz, mert relatív, sok az összefüggés, és a végén az jönne ki, hogy halálos beteg vagy.

Ahol felkiáltójel van, ott magad is utánanézhetsz, hogy az adott dolog mire vonatkozik, de annak is egyedül akkor van értelme, ha jelentős mértékben eltér a mért érték a határértéktől.

Az orvos összességében nézi a felkiáltójeleket, és az alapján állít ki egy diagnózist.

2019. nov. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Fontos hozzá, hogy milyen betegségek vannak, tünetek. Összefüggéseket kell látni, nem jelent 1-1 eltérés önmagában semmit.
2019. nov. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az kar. Sajna a dokim ha rakot mutatna is annyit mondana csak egy kis natha.

Masreszt 8 eve volt utoljara vervetelem 2 helyen volt + jel de csak minimalis elteres volt. Dokim mondta h versurusegem van viszlat!

Nem mondta h mi okozhatja v valami. Jo telleg minimalis volt nem gondoltam h gyogyszer kell ra de mondhatta vna h pl. igyak tobbet v valami... Most megyek vervetelre kovi heten nem tudom mit fog mutatni de a doki ranez azt mondja majd nathas vagyok menjek haza azt lehet h az osszes ertek sz.r lesz

2019. nov. 23. 00:54
 4/4 anonim ***** válasza:

2 kismértékű eltérés az semmi. Vérképből rákot nem fog látni a leukémia kivételével. Legközelebb magyaráztasd el vele, hogy az eltérések mitől lehetnek.

Ezen az oldalon lehet keresni, de az öndiagnózist nem ajánlom, mert orvosi ismeretek nélkül csak nem létező betegségeket fogsz kitalálni magadnak.

[link]

2019. nov. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!