Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Baltával megnyestem az ujjamat...

Baltával megnyestem az ujjamat. Begyógyúlt, de ha használom, akkor kis erőfeszítésnél is zsibbad a varrás helye. Szerintetek meg fog gyógyúlni? Kb 3 napja forhatott be a varrás helye.

Figyelt kérdés

A bal hüvelykujjamat baltával megnyestem. Oldalasan, a bőr tapintófelületének a feléig és a körmöm felébe is beleállta a balta. Varni kellett az ujjamat. Ha ránézek a kezemre, akkor a bal oldalt varták a körömnél kicsit lejjebb. Begyógyúlt. Ki is szedték a varrást. Az is begyógyúlt, de amelyik oldalból kihúzták a cérnát, ott az a környék zsibbadó érzés megmaradt. Érzek a bőr alatt egy kis duzzanatot/puklit.

Szerintetek meg fog javulni, vagy örökre így marad?



2019. nov. 25. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Az még nem gyógyult be, csak már nem fog szétnyílni, ha még csak most forrt össze. Nem lehet, hogy kevés idő telt el? Érdemes esetleg megmutatni, legalább körzeti orvosnak, ha maradt volna benne varrat, az szúrna, de lehet, hogy csak egyenetlenül húzták össze, és azt érzed puklinak.
2019. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!