Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem lesz baja az ujjamnak ha...

Nem lesz baja az ujjamnak ha ma ágyban alszok, tegnap ujjam összevarrása miatt?

Figyelt kérdés

Tegnap szikével bele vágtam, és össze is varrták.

De mondták ne mozgassam az ujjamat.

Tegnap este a fotelban aludtam, és párnára raktam a kezem.

Holnap cserélik le a kötést.

Kicsit elkezdett fájni ma délután.



2018. júl. 17. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Amikor nekem felnyitották a mellkasomat a nyitott szívműtét miatt, majd összedrótozták a szegycsontot, én is ágyban aludtam. Csak én 2 hétig folyamatosan, mivel az intenzíven altattak. Szóval ne aggódj.
2018. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerinted baj hogy néha úgy gyalogolok lógatom a kezemet?

Varrat kiszedése után kb mennyi idő munkába állhatok?

2018. júl. 17. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Kösd fel a nyakadba egy háromszög alakú kendővel. Az ágyadban is tehetsz magad mellé egy párnát, és pihentetheted rajta a kezed. Mire minőségileg jobban fogod magad érezni, az két hét a sérüléstől számítva, szerintem addig nem dolgozhatsz, ha pl. fizikai munkát végzel. Ha pl. telefonos operátor vagy, akkor viszont sokkal hamarabb is visszamehetsz dolgozni.
2018. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csütörtökön vették ki a varatot, de a csik még látszott. Szerdán mehetek vissza. Szerinted mikkor mehetek dolgozni fizikai munkát?
2018. júl. 29. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!