Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szűrésre lehet ingyen menni?...

Szűrésre lehet ingyen menni? Hogyan működik ez a dolog, hogy lehet bejelentkezni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 28. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen szűrésre gondolsz?
2019. nov. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Általános orvosi szűrés
2019. nov. 28. 22:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen nem létezik. Ingyenesen lehet panaszokat vizsgálni, vérképet nézni. Vannak nőknek, férfiaknak x évente javasolt szűrések.

A háziorvos, vagy szakorvos ad beutalót az egyes vizsgálatokhoz, illetve van amire beutaló sem szükséges.

Magán úton is csak szűrőcsomagok vannak, de ez sem teljeskörű vizsgálat.

2019. nov. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen fajta szűrések léteznek? Nagyon nem vagyok képben a témával kapcsolatban, de még életemben nem voltam semmiféle szűrésen (22 vagyok), úgyhogy most az ingyenesen igénybevehető lehetőségek közül elmennék legalább egyre. A probléma viszont ugye, hogy nem is tudom milyen fajta szűrések vannak, mik a lehetőségek.
2019. nov. 29. 13:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen nemű vagy? Van panaszod, amilyen irányba érdemes elindulni?
2019. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Férfi, nincs panaszom.
2019. nov. 30. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!