Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van a 13. kerületben olyan...

Van a 13. kerületben olyan privát sürgősségi osztály, ahova mehettek ha mondjuk rosszul vagyok és infúzió kell?

Figyelt kérdés
Tehát a kérdés a lényegében annyi, hogy párszor történt velem hogy sok hányás miatt, dehidráltam és amiatt kórházba kellett mennem. Eddig Honvéd kórházba mentem. De amiatt érdekelnek engem a privát sürgősségi osztályok, mert a Honvédban minden beteg a folyóson volt. És nézni ahogy ott fekszenek a betegek (közben az egyik hány, a másik ordibál, a harmadik meg pisil - nem bunkóságból mondom,mert tudom hogy ők sem erre vágynak)nem nagyon jó érzés. És ha legközelebb kellene, nem baj ha 10 000 forintot és kell fizetni.
2019. dec. 7. 10:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg tudom hogy van Róbert Károly magán kórház, Semmelweis klinika, Ars Medica, Swiss Clinic, Medicover - és tudom nem mindegyik 13. kerületben van. Esetleg ebből valamelyik?
2019. dec. 7. 10:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha felhívnád ezeket az intézményeket, Ők meg tudnák mondanai…
2019. dec. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk, inkább azzal kéne foglalkozni, hogy miért hánysz sokszor és miért nem vagy képes megelőzni a kiszáradást
2019. dec. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy magán kórházat nem biztos, hogy megúszol 10.000 Ft-ból. Magán kórház van, magán sürgősségiről nem tudok.
2019. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!