Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fizetni kel a szájsebészeten...

Fizetni kel a szájsebészeten ha van érvényes tb-ém?

Figyelt kérdés
Helyi fogorvosnál ki kellet húzni az egyik őrlő fogam és sajnos bele tört közben és írt beutalót a szájsebészetre a Szentkirályi u.47-be hogy ők vegyék ki a beletört darabot. Ha van érvényes társadalombiztosítás számom kel fizetnem érte?
2019. dec. 8. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni
2019. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni,de készülj fel mindenre,ha oda mész!
2019. dec. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A legrosszabb hely, ami csak létezik. Keserű tapasztalat.

Én inkább rááldoztam pár tízezret (és utána pár százezret a teljes rendbehozatalra), hogy magánorvos avatkozzon be.

A magánorvos teljes mértékben körültekintő, nem futószalagon dolgozik, így odafigyel, hogy a lehető legkevesebb fájdalom se forduljon elő.

És a teljes rendbetételnél pedig az időpont szent, ha azt mondja, fél öt, akkor fél ötkor fogad, bekísér a rendelőbe, és humánus módon kezdi az ellátást.

2019. dec. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el bátran, nagyon rendesek. Az utsó valamiért kamuzik.
2019. dec. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszokat! El hiszem hogy valakinek van azért rossz tapasztalata de sajnos jelenleg sehogyan sem tudnám megengedni magamnak hogy fizessek pláne a fogorvosoknak akik extrám magas árban csinálnak mindent ezért kérdeztem hogy megoldható vagy nem tb re. Nagyon meg fognak kínozni? :( Hogy csinálják?
2019. dec. 8. 15:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Lebilincselően.
2019. dec. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!