Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyen létezik? Hogy kell...

Ilyen létezik? Hogy kell igényelni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ha valakinek egész életében volt TB-je, akkor azutàn egy évig fizetik, csak igényelni kell. Van még ilyen? Ha igen mi ennek a neve és hol tudom igényelni? Mi kell hozzá? Estis vagyok és efóval dolgozom, egyik sem ad TB-t. Így is igényelhetem?
2019. dec. 16. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Ezt inkább egy olyan helyen kérdezd meg,ahol könyveléssel foglalkoznak. Ha szerencséd van itt is van valaki aki ért hozzá,vagy volt már hasonló helyzetben,de ez nem igazán "egészségügyis" téma.
2019. dec. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kaptam egy évig. A munkaügyiben tudsz utána kérdezni, hogy mi a menete stb. Nem mindenkinek ítélik meg, én mikor megkaptam már nem tanultam és egyszerűsített foglalkoztatással dolgoztam.
2019. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a polgármesteri hivatalban kell ezt igényelni.
2019. dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!