Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dm-es babacsomag még létezik?...

Dm-es babacsomag még létezik? hogy tudom igényelni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
arra gondolsz, amit a dm-es bababónuszba regisztrált magzatnak/gyereknek adnak? még igen. a gépen regisztráltam a gyereket a dm-ben és kaptam.:)
2016. máj. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, létezik.

Neten a Bababónusz programba regisztrálj és az infopulton kinyomtatott kuponnal tudod átvenni a CSOMAGOT. Nekünk tavaly 1 db mam cumi volt, irtó igénytelenül nézett ki. :)

2016. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy hete vettem át, ez volt benne: lansinoh melltartóbetét 2 db, egy db lactacid minta, egy minike babanapló, és kb 2 szórólap. Nem tudtam, hogy nevessek vagy sírjak, végül nevettem :-)
2016. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Egy cumi, 10db-os törlőkendő és babanaptár volt benne.
2016. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ma váltottam ki, cumi már nincs benne. Két melltartóbetét volt benne, egy intim mosakodó minta, egy babanapló (kis füzet csak) és 2-3 szórólap. Nevetséges..
2016. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát ez akkor tényleg egy nagy 0 ezért meg se éri be sétálnom.

köszönöm a válaszokat!

annak idején unokatestvéremnek tele volt hasznos dolgokkal jó néhány éve.

Felicitászosról valakinek tapasztalata?

2016. máj. 12. 12:09
 7/8 anonim válasza:

Szia! Én ma váltottam ki a dm csomagot: egy kis zsákban van a tartalma melyek a következők: egy 75 ml bio sampon, egy 75 ml bio tusfürdő egy 75 ml bio testápoló illetve egy 5 ml neonragormon popsi krém mintát tartalmaz egy baba napló van még mellette ill egy szórólap.

A felicitás csomag tartalma ezt áprilisban váltottam ki: csomó szórólap, mecsek teák, 2 dm-es folyékony mosószer minta, egy mellbimbó védő krém minta és rejtvény újság

Esetleg amit még tudok csomagot ajánlani az a promobox csomag. Amihez úgy jutsz hozzá hogy regisztrálsz az édes kisbabám oldalon és bármelyik Alma patikában kiváltod a kódoddal a csomagot ennek tartalma: egy sudocrem minta, paradontax fogkrém minta, Philips avent tejtartópohár, egy rossmannos 20db-os törlőkendő, 2 melltartó betét, sok szórólap, leletgyűjtő mappa, receptartó mappa, babaváró könyv, Illetve egy képmás magazin és egy magyar konyha magazin. Remélem tudtam segíteni :)

2016. jún. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kiváltottam a DM-es csomagot egy nagy 0

volt benne egy babanapaló egy sampon minta és ennyi :D

2016. aug. 18. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!