Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi az esélye, hogy apámat...

Mennyi az esélye, hogy apámat is megölik a János kórház 2es belgyógyászatán?

Figyelt kérdés
6 éve bekerült a Jánosba a barátom a szepszis osztályra, munkahelyi baleset miatt. A mellette levő ágyon egy 90 éves bácsi volt. Barátom és a másik fiatal panaszkodtak, hogy krákog egész éjjel. A nővér beadott neki valamit, amitől elkezdett zilálni 5 perc múlva. Kérdeztem hogy ez normális -e. Ez este volt, eljöttem. Barátom mondta, hogy két óra múlva meghalt. Úgy látszik én voltam az egyetlen akit érdekelt. Most apám került be 4 napja 86 éves. 90 volt a vérnyomása, és ki volt száradva. Infúziózzák. Tegnap még rendben volt, tegnap előtt is, mentálisan teljesen tiszta volt, ma már félrebeszélt. Soha nem volt neki ilyen. Ügyeket intézett gondolkodott rendesen még pár napja, mérnök volt régen. Latszik rajta, hogy hallucinál, nem tudja sokszor hol van. A mellette levő ágyon szerinte hallgatóznak, nyomozók vannsk, cica van az ágyak alatt kutya is van, stb. Éjjelre egyedül hagyták. Elvileg egy erősebb fájdalomcsillapítót és nyugtatót adtak neki. Nem szimpatikus a nővéreknek, lehet... orvos rá se néz.
2019. dec. 28. 22:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

nekem ott nagyapám volt halála előtt.

mikor elesett a folyoson és betört az orra még fájdalomcsillapítót se kapott, a vért és én törölgettem le az öregről este látogatáskor...

Mikor meghalt ellopták a jeggyűrűjét.

2019. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Feljelentést tettél valahol?
2019. dec. 28. 23:16
 3/26 anonim ***** válasza:
57%

Idős, otthon egyébként teljesen normális, rendezett emberek idegen környezetben és pláne betegen, kórházban rendre megzavarodnak. Ehhez pedig a személyzetnek semmi köze, még nagyon jó ápolás mellett is előfordulhat.


90 évesen pedig szeptikusnak lenni alapból nem életbiztosítás,sőt. Meglepő de az emberek nem élnek örökké.


Mielőtt vádaskodsz nem ártana gondolkodni is.

2019. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
65%
Ez azért elég súlyos vád! Másképp látja a dolgokat egy laikus és másképp egy szakember.Mivel nem értesz hozzá,nem tudhatod,hogy az injekciónak volt-e köze a bácsi halálhoz. Először is tudomásul kell venni,hogy az ember meghalhat bármikor, főleg ilyen idős korban, amikor a szervezete már elöregedett,nem képes kompenzálni. Nagyon sok idős,sőt fiatalabb ember hal meg így, a laikusok szemében ok nélkül. Egy idős embernél pedig a kiszáradás nagyon komoly állapotromlást tud előidézni, és nem kell hozzá beadni semmit,hogy akár meg is haljon emiatt. Reméljük édesapád túl fog jutni ezen az állapoton! De azt jó ha tudod,hogy az is benne van a pakliban,hogy nem és ehhez nem kell,hogy megöljék.
2019. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
50%
Ha apádnak stroke-ja volt, az sajnos sokat tud rombolni egyik pillanatról a másikra az agyon. Ha azt akarod, hogy apádra odafigyeljenek, akkor fizess az osztály főorvosának 50-100 ezret, utána apád az osztályon “a főorvos úr betege” lesz, figyelni fognak rá.
2019. dec. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem stroke tünet. Továbbá nem kellene korrupcióra bíztatni a kérdezőt.
2019. dec. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Bizony nem STROKE-ra utal. Sokkal inkább keringési zavarra,ami lehet amiatt,hogy kevés folyadékot fogyasztott,esetleg hányt,hasmenése volt. amitől eshet a vérnyomása is, illetve az agy az első ami megérzi a kiszáradást és zavartság jelentkezik. Főleg idős korban. Szerencsére a legtöbbször elég egy infúziós kúra,hogy rendeződjön az állapota.
2019. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nagyin köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2019. dec. 30. 18:24
 9/26 A kérdező kommentje:
*nagyon
2019. dec. 30. 18:25
 10/26 A kérdező kommentje:
4-es. Ha valakinek beadnak valamit és utána közvetlen rosszul lesz és meghal, akkor nyilvánvaló köze volt a halálához. Akkor is, ha a szervezete nem képes kompenzálni. Ez kb a logikám szerint olyan, mintha valaki szívbeteg, de megrázom sokkolóval és meghal és ott még nem is tudok róla, a nővér meg tudta hogy mi a baja vagy nem?, mert az is baj.... Akkor is én vagyok a hibás. Btk?
2019. dec. 31. 07:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!