Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem vállalják az orvosok...

Miért nem vállalják az orvosok önmagukat az interneten, miért nem lehet róluk informálódni?

Figyelt kérdés

Úgy alakult az életünk, hogy az elmúlt 10 évben többször költöztünk Budapesten belül. Nem váltottunk háziorvost, rendelői szakorvosokat. Nem minden estben a kiváló ellátás miatt, hanem mert szinte semmi információt nem lehet megtudni az új lakóhely szerinti orvosokról. 90 százalékuk nem található meg az interneten! :-o A nevükön kívül csak a rendelők címe, rendelési idejük. Még egy fotót sem lehet fellelni róluk, a közösségi oldalakon pedig egyáltalán nincsenek fenn. Ezt valamiféle törvény tiltja számukra vagy csupán istent játszva (Robin Cook után szabadon), felsőbbrendűnek képzelik magukat és ez valamiféle divat náluk?


Persze, kivételek azon dokik, akik maszek rendelőkben, kórházakban dolgoznak, ők promótálják magukat. (de ők sem viszik túlzásokba)



2020. jan. 2. 23:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
21%
#3, fent van a teljes szakmai önéletrajzom a neten meg az elérhetőségeim, de ettől még van 3 diplomám, a 4. folyamatban és értelmesnek tartom magam.... bocs, hogy vállalkozóként rászorulok a netes jelenlétre 🤦‍♀️🙄😱😱😱😱
2020. jan. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

#11 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Feltételezem, a személyes dolgokat facebookon osztod meg a barátaiddal és nem az üzleti oldaladon. Azt gondoltam volna, hogy egy 3 diplomás vállalkozó el tudja különíteni a kettőt. 🙂

Az állami szférában egy orvosnak nincs szüksége ilyen bemutatkozásra. Amúgy meg lehet találni mikor és hol végeztek, milyen cikkeket írt, stb. A szimpátia fontos egy orvos-beteg kapcsolatban, ezért magánban el kell adnod magad. Az üzlet. Az valóban mehet pofára. De ott sem arról beszélnek hány gyerekük van stb.

2020. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
3-as észrevételét meg tudom erősíteni a saját példám alapján :)
2020. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Nincs üzleti oldalam - linkedin szakmai, facebookra meg dolgozni és tanulni (szakmai csoportok) járok, hiába személyes oldal, a dolgaimat a családdal és barátokkal meg személyesen osztom meg... a net a personal brandingre van és minden olyan infót tartalmaz, ami ahhoz kell, hogy munkát kapjak.... XXI. században vagyunk 😉
2020. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
#14 nanecsi🤯
2020. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
12:32 Nekem is van 2 diplomám, gondolom te is külön számolod a bsc-t és msc-t grat :) de ez semmi, én is értelmesnek tartom magam, mégis egy i.dióta netes fórumra írogatok, ahogy te is. Szerinted melyik magánorvos teszi ugyanezt? Mert szerintem egyik se...
2020. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
16, nem számolom külön, 3 tök különböző diplomám van
2020. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
És amikor 2-t szereztem még csak osztatlan képzés volt
2020. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki telibe tojik rá, hogy hány diplomád van. Reklámozni akarod magad a neten? Szíved joga. De ez senkitől nem elvárható, mindenki annyit pakol ki magáról a netre, amennyit akar.
2020. jan. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Pont erről van szó, te kezdted, hogy a tanult emberek ezt nem teszik ;)
2020. jan. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!