Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hasi UH-ra megyek holnap...

Hasi UH-ra megyek holnap délután. Addig nem szabad enni, de inni sem szabad vizet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogyne szabadna! Ne viccelj már, hőségriadó van! Amúgy miért nem szabad enni ma? Mondták, vagy csak te gondolod?
2010. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam UH-n. Tényleg nem szabad enni előtt, és inni is csak keveset. És nem szabad pisilni sem.
2010. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolso: Elotte, na de nem egy nappal elotte!
2010. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hozzatennem, hogy amikor en voltam hasi UH-n akkor en delelott mentem, es csak reggeltol nem ehettem, elozo nap meg igen (az mas kerdes, hogy nem nagyon tudtam, mert ideges voltam az eredmeny miatt)
2010. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem is ma nem akarok enni vagy inni, hanem, hogy holnap. kaja nélkül kibírom kettőíg, de inni szerintem is muszáj. az meg pláne lenne, hogy ne pisiljak, ha muszáj, muszáj
2010. júl. 21. 12:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Pisilhetsz elotte, de teli holyaggal kell menni UH-ra. Reggel pisilj, onnantol ne. Inni szabad (szerintem igazabol barmit ihatsz, az nem szamit, de ha vizet iszol, azzal jarsz a legjobban)
2010. júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát ez nem így megy, de megpróbáljuk, másnem előtte egy órával iszok másfél litert, csak leér addigra
2010. júl. 21. 12:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Ami tutti: reggel 9-re mentem, és nem reggelizhettem, nem ihattam kávét és egy korty vizet ittam. Ez bizti, mert így volt.
2010. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!