Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elírták volna a számomat?

Elírták volna a számomat?

Figyelt kérdés

Kaptam ma egy SMSt.

Ez áll benne:

"Kedves plazmaadónk! Megjött a laboreredményed, várunk szeretettel plazmaadásra! Időpontfoglalás, ha még nincs időpontod: www.plazmacenter.hu vagy a megadott telefonszámon"


Feltentem ahonlapra ahol azt írják aki jelentkezik vérvételen vesz résztm, aztán SMS-ben értesítk ha alkalmas a plazmaadásra. Lehet elírták a számomat, vagy ez most mi? Milyen laboreredmény? Nem voltam már rég orvosnál....



#adó #időpont #plazma #laboreredmény #plazmaadó #eírták aszámot
2020. jan. 6. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
24%

Valószínűleg rossz számot adott meg az illető.

Ha piszkálja a lelkiismereted akkor írhatsz nekik, de nagy eséllyel úgysem tudnak mit kezdeni vele.

2020. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
küldtek azóta még egyet hogy Jnauárba ha megyek pénzt is adnak érte. Igazából nem zavar, csak ne irogassanak már SMS-T
2020. jan. 6. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Na, ezt vegyük át mégegyszer!

"Elírták volna a számomat?" A te számodat?

Nem akartál plazmát adni?

Ha igen, ez az SMS neked szól.

Ha nem, akkor valaki másnak írták el a számát, nem a tied.

"Nem voltam már rég orvosnál...."

Ez nem orvos függő.

Valaki aki plazma adásra jelentkezett, elírta/elírták a számát, ezért kaptad te az üzenetet.

Próbáld meg felvenni a kapcsolatot a plazmacenterrel, hátha sikerül rendbehozni a hibát. Így akkor te sem kapsz értesítést, és aki segíteni akar, ő is tudni fogja hogy alkalmas.

2020. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!