Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orrsövény ferdülés műtét...

Orrsövény ferdülés műtét tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon félek megcsináltatni, ezért gondoltam megkérdezem nektek mi a tapasztalatotok.
2020. jan. 6. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 12 éve volt orrsövény műtétem. Kb 3 évig minden oké volt, aztán újra kezdődött a panaszom. Pesten is jártam ezzel kapcsolatban magán orvosnál, ahol csináltak 3d-s ct-t. Mutatta is, hogy azon a szakaszon szép ahol műtötték, viszont szabad szemmel nem tudnak az orrsövény teljes mélységéig menni. Ezért nem lesz 100%-os a dolog. Ajánlott egy mikrosebeszeti eljárást, de anyagilag az 300e Ft lett volna.

Maga a műtétet nem éreztem, mert aludtam. Aztán nem fájt, csupán a tamponálás volt kellemetlen. Úgy enni, inni, aludni. Majd a tampon kiszedese járt még kis kellemetlenséggel. Pár napig még valadekozik az orr, de már jelentősen jobb érzés. :)

Ne aggódj, minden rendben lesz!

2020. jan. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kellett bent aludnod? Mutet utan hazamehettel?
2020. jan. 12. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:
De igen, 3 napot voltam bent. Aztán kivették a tamponálást, kaptam egy géz buci kötőt orr elé, mert kissé váladékozott, aztán jöhettem haza. :)
2020. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!