Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Leszázalékolásnál a bizottság...

Leszázalékolásnál a bizottság előtt mennyire kell levetkőzni egy nőnek és hova küldik mit csinálnak vele?

Figyelt kérdés
Ha egy nő bekerül a bizottság elé mit kell csinálnia?

2020. jan. 10. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Ilyen hülye kérdést!

Erösen függ attól, MI MIATT akarja magát leszázalékoltatni! Ha agyilag beteg, akkor nem kell levetközni, ha a lába hiányzik, akkor sem, ha meg olyan baj van, amit csak akkor lehet vizsgálni, ha levetközik, akkor ahhoz le kell vetközni.

Az meg teljesen mindegy, hogy nö vagy férfi, nem más a vizsgálat.

2020. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos régen úgy működött a leszázalékolás hogy adtál egy százast, nem nagyon néztek semmit nem kellett levetkőzni, leszázalékoltak. Mivel ebben az országban arany középút soha semmiben nem működött most annyi a változás hogy megint nem nagyon kell levetkőzni, (legalább is felesleges) ha nem hiányzik minimum 2 szemed, egy lábad vagy 2 kezed max 50% lesz aminek nagyjából semmi értelme. Üdvözlettel egy 2 infarktus miatt 50% szívét elveszítő, mű szívbillentyűvel élő Szolnok megyei 59 éves férfi!
2020. jan. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 : Gyanítom, hogy te még nem voltál orvosi bizottság előtt. Én szívinfarktus után voltam. kb egy gagyi üzemorvosi vizsgálat színvonalával ért fel.
2020. jan. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2: Magam is infarktuson estem át. Sajnos szomorú, de igazad van.
2020. jan. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!