Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen tapasztalattal rendelke...

Milyen tapasztalattal rendelkeztek Dr. Páll István Endokrinológus, Diabetológus szakorvosról?

Figyelt kérdés

Cukorbetegként, pajzsmirigy problémával kéne új orvost keresnem. Ő az egyik, aki szóba jöhet a rendelőben.

Látom az interneten, igen sok helyen dolgozik. Nem tudom eldönteni, ez jó vagy rossz?



2020. jan. 22. 02:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, Budapesten rendel a Lőrinci sztk-ban, a Jahn Ferencbe, stb...
2020. jan. 22. 02:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Hallottam már róla ! Jó orvos !
2020. jan. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én semmilyennel.
2020. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vegyesek a tapasztalataim. Rendes ember, közvetlen, barátságos, ám kissé flegmának, komolytalannak érzem. Teszi a dolgát, letudja a rendelést (állami rendelőben, maszekban nem voltam nála). Kiossza, mit kell szedni, szúrni, semmi extra. Nem viszi túlzásba a beszélgetés, a tanácsadást. Legalábbis nem a betegségről. Minden egyébről szívesen cseveg. (pl. hogy járt Argentínában...)

Sokan járnak hozzá is, mint minden állami orvoshoz, így akár több hetes az időpont foglalás. (szerencsémre csak félévente járok hozzá) A leghosszabb várakozásom közel 3 hónap volt, mire bejutottam, mert akkor elutazott.

2020. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor Argentínából készülj fel és jobb ellátásban fogsz részesülni.
2020. jan. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:-D

Gondolom, ha megtámogatnám az utazásait, akkor jobban odafigyelne rám. ;-)

2020. jan. 25. 21:56
 7/8 dkj válasza:
Én magánrendelésén voltam, negatív tapasztalataim vannak. Flegma, nemtörődöm, sőt bántó megjegyzései is voltak. Az a típus, aki szerint az orvos az isten, aki néha letekint a mezei halandókra.Szakmailag sem volt meggyőző. Nem ajánlanám senkinek.
2021. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es!

Köszi a hozzászólást! Én magam is ilyennek írnám le. Ha egyetlen szóban kéne, akkor a flegma a legmegfelelőbb.

Hozzá kerültem régebben, de hamar váltottam egy idősebb, tapasztalt, kissé szigorú főorvosra. Nem bántam meg!

2021. febr. 6. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!