Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr Dévai István (Dévai Intézet...

Dr Dévai István (Dévai Intézet) vagy Dr. Kovács Péter endokrinológus (Bp. Kaáli Intézet) melyiket válasszam? A terhesség hormonális probléma miatt nem jön létre. Szívem szerint Dévai Doktor úr, de elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
dr. Kovács Péter az ország egyik legelismertebb endosa, habár ezt mikor jártam hozzá nem tudtam, de a nődokim megörült neki, hogy őt választottam és tényleg nagyon normális és odafigyelő volt. Nekem a prolactinnal volt a baj.
2012. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálam is prolaktin a hibás. És mit tett Veled a Doktor úr, elmeséled? Milyen kezelést kaptál és mennyi időbe tellett?
2012. jún. 6. 11:09
 3/4 anonim ***** válasza:

3 vérvételen voltam mire betudta állítani(napi 1,6 bromo lett a jó), mivel 1380 volt a szint és elküldött MRI vizsgálatra is, mert a magas prolit az agyalapi mirigynél lévő microadenoma is okozhatja ezt lehet TBre, de ott a várakozási idő 3-4 hónap és van magánúton én ez utóbbin voltam, mert ha terhesség áll fenn akkor a bromocriptid adagolása ettől is függ.

prolactin vérvétel: 3500,-ft

Magán MRI: 70.000,-ft

első konzultáció a Kaáliba: 10.000,- ft körül

Viszont, ha viszel előző leleteket hormon I és hormon II akkor csak a prolaktint fogják nézni.

Január végén voltunk először és április közepén raktak rendbe.

2012. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :)
2012. jún. 6. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!