Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megváltozott munkaképességű...

Megváltozott munkaképességű ember dolgozhat? Dolgozhat és megkaphatja közben a rehabilitációs ellátást?

Figyelt kérdés

Le vagyok százalékolva. Állapotrosszabodást beadtam, közben munkát vállaltam 8 órában. Keresetem és a rehab ellátás nem haladja meg a minimálbér 150 % át. Megkaptam tovabbi 3 évre az állapot rosszabbodás 51 %. Azonban a pénzt nem akarják folyósítani mondván hogy dolgozóm. Mas is dolgozik megis megkapja a penzt.

Rehabos ceghez nem kaptam meg az orvosi alkalmasságit a doki kijelentetté hogy soha nem adja meg az alkalmassagit a betegsegem miatt.


2020. jan. 25. 07:09
 1/3 anonim ***** válasza:
S ha csak 4 órát dolgoznál valahol?
2020. jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sssaszem ***** válasza:
Én is le vagyok százalékolva, így egyáltalán nem dolgozom mert nem tudom megcsinálni. Nem azért, mert lusta vagyok, ne értsél félre. Azért mert a látásom, hallásom miatt nem tudok minden munkát elvégezni.
2020. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem adja meg a rehab cegnel az orvos az alkalmassagit. Ahol dolgozom ott nem hajlandoak 4 ben foglalkoztatni.

Igy majd csak akkor kapom a penzt ha nem.fogok dolgozni.

2020. jan. 25. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!