Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol találok hétvégén olyan...

Hol találok hétvégén olyan fogászatot, vagy ügyeletet vagy barmit, ami/aki feltud nekem írni gyulladáscsökkentő antibiutikumot?!

Figyelt kérdés

A bökkenő az, hogy Budapesten élek és nem vagyok bejelentve lakcímileg. Legalabbis nem Budapestre.

Nem baj, ha fizetni kell! Olyan vagyok, mint egy hörcsög. Azt gondoltam, hogy elfog mulni sima gyogyszertarban kaphato gyulladascsokkentovel es utana elmegyek fogorvoshoz, de sajnos nem ert semmit.

Nem szeretnem tovabb húzni.


Köszönöm szépen a válaszokat!



2020. jan. 31. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletre bárhova mehetsz, nem csak oda ahol laksz. Furcsa is lenne, hogy elutazol valahova, rosszul leszel és nem látnak el, mert nem ott laksz. Menj el a legközelebbi 24 órás ügyeletre, ott vissza tudják nézni a gépben évekre visszamenőleg, hogy ki és milyen gyógyszert írt fel neked és ha szükséges, felírják.
2020. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2020. jan. 31. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!