Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A nyakamon van egy nagy...

A nyakamon van egy nagy kiàlló anyajegy szerű valami szedessem le?

Figyelt kérdés

Hàt nem mondanàm kicsi anyajegynek.és màr születésem òta ottvan és azòta nő.

A szüleim mondtàk hogy lekène szedetni meg minden de engem ez kiskoromban nem nagyon èrdekelt.Igazàbòl sulis koromban kezdett zavarni mikor összekellet kötni a hajam és nem akartam hogy meglàssàk az osztàlytàrsaim.

De màr a hajamban van szinte szval nem is làtom hogy hogy néz ki.

Màr nem akarok vele csesződni le szeretném szedetni de baromira fèlek hogy mi lesz meg hogy fàj e :(

Sajnos màr egy kis szuritòl is nagyon paràzok mègha nem is fàj...ès akkor a nyakamba...

Akinek màr volt ilyenbe része és hasonlò mint én az kèrlek ìrja le tapasztalatait:)



2020. febr. 3. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Téged zavar?

Menj el bőrgyógyászhoz. Mutasd meg neki. Ő majd elmondja, hogy érdemes-e leszedetni. Okozhat-e valami gondot.

Nekem máshonnan szedtek le. A szuri fáj kicsit, de utána már nem érzel semmit.

2020. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vàlaszt!egyèpkènt igen eléggé zavarò!
2020. febr. 3. 12:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Érdemes levetetni mert ha esetleg megsérül véletlen ott megvakarod, vagy mentek túrázni esetleg és egy faág is felsértheti, de akár nyaklánc is akkor már lehetnek komolyabb bajok vele.

Egyébként bőrgyógyászhoz szépen elmész, ő elmondja mi a teendő. Van amit fagyasztásos módszerrel szednek le, de van amit műtéttel és összevarrják. A műtét az csak egy 5-10 perces művelet, kapsz helyi érzéstelenítést, felvágják, kivágják, összevarrják azt 8-10 nap múlva kiszedik és ennyi.

2020. febr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora és el kell-e küldeni szövettanra, hogy milyeb lesz a műtéti megoldás. Fájni fog igen,de hát azt a pár napot kibírod.
2020. febr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat!!ez picit megnyugtatott :)

De azért persze van bennem kis félelem

2020. febr. 3. 18:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly év vége felé metszettek ki 2-t, holnap meg megyek megint, szóval nem egy nagy ügy, de hát persze izgul az ember mindig.
2020. febr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!