Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van a hátamon egy anyajegy,...

Van a hátamon egy anyajegy, ami kis dudoros, eddig nem volt baj vele, de most sokan mondják, hogy szedessem le, mert elrákosodhat, de én nem akarom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg börgyogyásszal.Nem biztos,hogy javasolja a levételét.Csak akkor ellenöriztesd rendszeresen,és figyeld magad is.Menj orvoshoz ha megváltozott,ha mondjuk nőt vagy sötétebb lett,vagy bármilyen változásnál,viszketésnél is.Ne legyen olyan helyen ami irritácionak van kitéve,például a fehérnamü dörzsölgeti.
2008. máj. 29. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. szerintem amíg nincs vele baj, addig kár megbolygatni. Nekem is sok anyajegyem van a hátamon, a hónom alatt, a melleim között az orrom mellet, de engem nem zavarnak és még soha nem akadtam bele egyikbe sem. A lényeg hogy néha nézesd meg börgyógyásszal és ha belekapsz vagy megsérül akkor azonnal menj dokihoz. Az enyémekről pl csináltak képet speciális géppel, hogy ha megyek kontrollra, akkor lássák hogy változtak-e.
2008. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!