Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ti mit csináltok, hogy ne...

Ti mit csináltok, hogy ne izguljatok fel masszázson, de el is lazuljatok?

Figyelt kérdés
Voltam már párszor olajos thai masszázson, egész testes. Sokszor nagyon koncentrálnom kell hogy ne izguljak fel, főleg amikor a combom belső oldalát masszírozza, de sajnos így még nem tudok eléggé ellazulni. Igazából akkor lenne tökéletes, ha a barátnőm masszírozna így és a végén le is feküdnénk egymással, nem is tudnék jobb érzést elképzelni, de ugye ez nem erről szól.
2020. febr. 10. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Amiről te beszélsz, azt happy end masszázsnak hívják.

Inkább kérd meg a (szerintem nem létező) barátnődet.

2020. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egész testest nem vállalnék be, csak hát és nyakmasszázst. Úgy viszont nem nehéz, ha a hasán fekszik az ember.
2020. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos vagy nem de muszáj eljarnom masszázsra, nagyon rossz a hátam, a nyakam is fáj az izomcsomók miatt. Ilyen happy endesre meg valahogy nem visz rá a lélek, utána nem érezném jól magam hiába esne jól. Igazán olyantól lenne jó, akit szeretek, persze kölcsönösen én is masszíroznám.
2020. febr. 10. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Járj el egy férfi gyógymasszőrhöz, aki átgyúr és nem felizgat.
2020. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előtte 10 perccel verd ki, aztán akkor nyugton maradsz.
2020. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!