Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Még sose voltam thai masszázso...

Még sose voltam thai masszázson, leírnátok mi fog történni lépésről-lépésre?

Figyelt kérdés

Kaptam egy ajándék kupont. Jövő héten megyek, de még azt se döntöttem el, hogy tradicionális vagy olajos masszázst válasszak, e közül lehet választani.

Tényleg le kell majd vetkőzni meztelenre? Ismerősök mondták de a legtöbb helyen ennek az ellenkezőjét olvastam.


F/23


2019. okt. 23. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A tradicionális masszázson adnak egy pólót és egy nadrágot és abba kell átöltözni. Főleg nyújtó gyakorlatokat és nyomásokat fog elvégezni a masszőr. Olyan kellemesen fájdalmas. (Persze szólj neki, ha túl fájdalmas)


Az olajos masszázshoz le kell vetkőzni bugyira (melltartó nélkül), de végig be leszel takarva törölközővel, kivéve azt a részt, ahol masszíroznak persze. Az olajos egy teljesen normális masszázs, ahol az izmokat átnyomkodják sikló mozdulatokkal. Ez jobban ellazító, de szerintem hosszútávon kevesebbet ad. A tradicionális jobban szétszedi a csomókat stb.

2019. okt. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Két helyen is voltam, teljes testes masszázson. Le kellett vetkőzni meztelenre, de beteríted magad törölközővel, aztán csak ott hajtják le rólad, ahol épp masszíroznak. nekem mindkét helyen tök kellemetlen volt, a nő ütöget, csavargat, a könyökét a hátadba döfi, megtapos... borzalmas. Feltételezem mindenhol ilyen, ezért soha többet nem megyek. Az ismerődöd utálhat téged, ha ilyen kupont adott.


Amúgy van egy magyar recepciós, tőle megkérdezheted, mennyire szokás az adott helyem levetkőzni. A csajok egy szót nem beszélnek magyarul, kizárólag angolul, és alulfizetettek, ezért igencsak elvárt a borravaló a kezükbe.

2019. okt. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Uh, semmi boldog befejezés ?
2019. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3:

Te nem figyeltééél? Boldog volt a ketteske, mikor abba hagyták a masszázst! 😁

2022. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Masszás után felfrissül az ember nagyon jó.
2023. febr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!