Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elcsúsztam a fürdőkádban....

Elcsúsztam a fürdőkádban. Azóta 10percnél tovább nem tudok ülni, mert fáj. Milyen orvoshoz kellene mennem ezzel?

Figyelt kérdés
Nem szívesen megyek orvoshoz, de nagyon fáj, ha ülök, és pl autóban nincs lehetőségem felállni olyankor.
2020. febr. 11. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Háziorvos. Ő majd továbbküld a megfelelő helyre, röntgenre.
2020. febr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sebészetre tudsz menni, ami csak arra jó, hogy megnézik, eltört-e a farokcsontod, megrepedt vagy zúzódott. De nem tudnak semmit csinálni vele, legfeljebb fájdalomcsillapítót írnak fel.

Ami segíthet, ha egy úszógumit teszel magad alá, ha ülsz, akkor nem ér le az ülésre a fájós rész, és nem nyomódik.

JObbulást kívánok. (Sajnos hosszú idöbe telik, nekem majdnem egy év volt, mire teljesen megszünt a fájdalom)

2020. febr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Traumatológiára.
2020. febr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A gond csak az, hogy ez 1 éve történt! De eddig bírtam kb fél óráig is ülni, most már csak kb 10percig tudok fájdalom nélkül.
2020. febr. 11. 09:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt a jelentéktelen apróságot mintha kihagytad volna a kérdésből.

Ezesetben háziorvos, és ő ad egy beutalót az ortopédiára.

2020. febr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te jó ég.......

Miért húztad ennyi ideig?

2020. febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor elmegyek a háziorvoshoz. Reménykedtem, hogy idővel elmúlik, de sajnos csak rosszabb lett.
2020. febr. 12. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!