Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Körömgombát el lehet kapni...

Körömgombát el lehet kapni fürdőkádban, ha apámnak évek óta az van folyamatosan?

Figyelt kérdés
Szerintem elkaptam és visszafertőz.
2019. márc. 4. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán. Sőt, a fürdőszoba padlójáról, szőnyegről, mindenhonnan. Ezeket a helyeket érdemes gyakran fertőtleníteni, mert így sajnos hiába kezeled a gombát, mindig vissza fogod kapni. Remélem azért apukád is igyekszik kezelni a saját körömgombáját, különben sose lesz vége.
2019. márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azzal a Canestennel fújja, de évek óta van neki... Szerintem orvoshoz kellene vele mennie.
2019. márc. 4. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a kezelése mellett érdemes volna fertőtlenítéseket végezni mert valószínűleg ez miatt jön vissza neki. A cipőket is fertőtlenítsétek
2019. márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak a Canestentől nem fog elmúlni. Ha nem fertőtlenít mellette, akkor saját magát is visszafertőzi. És a körmöt is érdemes egy durvább reszelővel rendszeresen lereszelni, amennyire csak lehet. És persze eldobható reszelővel, minden egyes használatkor újat használva (akár egy nagyobb reszelőt is összevághattok kisebb darabokra). És ha esetleg úgy tűnik, hogy már nem gombás a köröm, akkor is még egy darabig használni kell a Canestent.
2019. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!