Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miket vigyek kórházba?

Cinti016 kérdése:

Miket vigyek kórházba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Soha nem feküdtem még be, ezétt szeretnék segítséget kérni. Ezzel kapcsolatban nem mondtak semmit. Például ruhának mit vigyek? Köntöst alapból viszek. Papucsot is. De amibe leszek/alszok majd? Elég mondjuk egy cicanadrág és egy póló? Vagy mindenképp kell pizsama? Ez az amit nem tudok eldönteni. (Petefészek ciszta műtét lesz amúgy. Remélem laparoszkópos szóval 1-2 nap.) Bármi fontos amit még vinni kéne? Köszönöm! 21/L

2020. febr. 12. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogkefe, fogkrém, bögre, tusfürdő, villa, kanál, kés pl.
2020. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Köntös, papucs, hálóruha legalább 2 szett (nem baj, ha nem pizsama). Fehérnemű, WC-papír!, törölköző, tisztálkodó szerek, evőeszköz, pohár, kistányér. Némi nasi. Esetleg könyv, vagy ami szórakoztat.

Műtét előtti nap estétől nem ehetsz, és ihatsz.

2020. febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit az 1-es írt + WC-papír, törülköző. Ruhának egy vékonyabb szabadidő megteszi.
2020. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet, hogy célszerűbb lenne a hálóing/hálópóló, hogy ne nyomja semmi a hasadat.

Zoknit is vigyél. Papucsból célszerű kettőt, egyet a sétához, egyet a fürdőbe.

Ha szedsz valami gyógyszert, azt is vidd magaddal.

Valami unaloműző, telefontöltő...

2020. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Evőeszköz!

Apró

2020. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a kommenteket. Túl vagyok a műtéten, már itthon lábadozom. Nem volt egy leány álom, de muszáj volt. Főleg a katéter hűha... Milyen jó, hogy ki vették, mert képzeljétek, dermoid cisztám volt. Elvileg elég veszélyes ciszta. Kíváncsi leszek a szövettani eredményre. Utána olvastam neten, fel sem fogtam, elég durva, nem is hallottam még erről... És pont nekem volt ilyen. Szerencse, hogy megszabadultam tőle. Hiába olvastam róla, akkor sem értem ez hogyan alakulhatott ki nálam. A dokim is meglepődött. Azt mondta ez soha nem is szívódott volna fel magától.
2020. febr. 19. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!