Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az iskolai védőnői, illetve...

Az iskolai védőnői, illetve orvosi szűrésen köteles vagyok részt venni?

Figyelt kérdés
Az iskola házirendje csak azt taglalja, hogy jogom van rész venni ezeket a szűrédeken. Azt azonaban nem említi, hogy köteles vagyok-e részt venni rajta, vagy ez csak opcionális. Minden évben kérdés nélkül meg kell jelennünk. Örülök hogy van ilyen lehetőség, de én saját kezelőorvosomhoz rendszeresen járok.

2020. febr. 17. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha az iskolában szakmát is tanulsz, akkor mindenképpen, mert ez a szakmai alkalmassági vizsgálatotok is egyben.
2020. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem értem ez miért gond, nekem is volt saját orvosom, aki tudott rólam mindent, mégsem okozott gondot, hogy iskolai orvoshoz menjek, ha kellett. Max. ha valamit nem értett vagy nem tudott, akkor felhívta rá a figyelmem, ennyi.
2020. febr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!