Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gimis orvosi szűrésen mire...

Gimis orvosi szűrésen mire terjed ki a vizsgálat? Mennyire szokott kelleni levetkőzni? Többen kell egyszerre bemenni?

Figyelt kérdés

2015. aug. 10. 12:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nálunk egyáltalán nem kellet levetkőzni. Vérnyomást, magasságot és súlyt mértek. Meg belenéztek a szánkba. Ennyi volt. Ellenben általános iskolában meztelen kellett beterpesztenünk a doktornak.........
2015. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nálunk gimiben nézték meg a farkunkat többek között. De egyedül kellett bemennünk.
2015. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Azért a qu.va nénikéjét annak a perverz állatnak, akinek beterpesztettetek

. Miért nem szóltatok szüleiteknek? Semmiképpen sem kötelezhetnek bugyi levételre, ezt tagadjátok meg és szóljatok szüleiteknek!

2015. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Vérnyomás mérés, szemvizsgálat, magasság, súly, 9-ben gerincferdülést is "keresnek", akkor le kell venni a pólót/gatyát, de bugyi, melltartó maradhat, előre kell hajolni és megnézik a gerincet. Nem kell egyszerre többen bemenni, lehet egyedül is.
2015. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is egyesével volt a vizsgálat és mindent néztek. Alsónadrágra vetkőzés, majd a szokásos vizsgálatok után le kellett tolni az alsót herevizsgálat miatt, illetve az orvos hátrahúzta a fitymát is, de valakitől csak megkérdezte, hogy könnyedén hátracsúszik-e a bőr a makkról.
2015. aug. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Olyan hogy kötelező nincs,ha valami kellemetlen,elfogadhatatlan számodra,megtagadhatod,vagy saját orvossal is elvégeztetheted.


Egyesével kell bemenni,ha több diákot akarnának behívni,szólni kell a kísérő tanárnak, védőnőnek vagy akár az orvosnak hogy egyesével akartok bemenni.


Orvostól függ mennyire kell levetközni,elég lesz csak felül levetkőzni vagy alsóneműre,legrosszabb esetben is bugyi\boxer marad.


Aki szégyenlős eleve jogában áll hogy majd csak az orvosi szobába vetközzön le bugyira.Ne kelljen másokkal együtt bugyi,melltartóba várakoznia.


Alap vizsgálatokat végeznek többnyire:magasság,súly,vérnyomás,gerinc(ott ha le kell venni a melltartót akkor is ha megkérnek hajolj előre a cicid foghatod,takarhatod a kezeddel,jogod van hozzá,sőt sok helyen le se kell venni a melltartót csak ki kell kapcsolni),látás,hallás,nyaki nyirok mirigy áttapintása,lúdtalp vizsgálat,felső test sztetoszkópos vizsgálata.


Sem a fiúkat,sem a lanyokat nem kötelezhetik az alsónemű levêtelére és a nemiszervük megmutatására.Ha erre kutasítanának meg kell mondani ehhez nem járulsz hozzá.

Sem a melled visgálatára nem kötelezhetnek.Fiúknál jellemzőbb hogy a boxert le akarják velük vetetni.



Én sem értem mért hagyják a fiatalok ezt,máskor olyan nagy szájuk van.

Nálunk a fiúk is megmondták hogy nem engedik.

Semelyik nemnél sem normális hogy iskolaorvos az alsóneműjüket levetesse,meg a nemiszervüket nézegesse.


Mért nem tagadták meg?A szülők mért nem tesznek semmit sem,nem értem?Bezzeg hogy felháborodnak apuka,anyuka ha őket érné ilyesmi!


Mi már alsós korunkba sem vettük volna le az alsóneműt,annyi eszünk már volt.

2015. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

5\7 elég gyanús hogy az egyik mutogassa magát meztelenül,a masik meg elêg ha válaszolt csak.


Több eszetek is lehetet volna.Öcsém általános iskolás korában is megmondta hogy nem fogja megmutatni,ha kíváncsiak valamire kérdezzék meg.

2015. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Amikor velünk anno 12 éves korunkban a bugyit is leszedették és be is kellett terpeszteni, eszünkben sem volt vitatkozni. Ez már majd 20 évvel ezelőtt volt..akkor még nem voltak a fiatalok ennyire tájékozottak és önérzetesek. Persze nekünk sem tetszett...dehát most mit csináljunk? Ott volt a védőnő is, a háziorvossal. Nem haltunk bele, hogy rákukkantott. De emlékszem, hogy ahogy hazaértem azonnal elmeséltem anyumnak....aki szintén csak pislogott, mint hal a szatyorban. A lényeg, hogy túléltük...semmi kárt nem okozott senkinek sem a dolog.
2015. aug. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Perverz vén kecske biztosan elmagyarázta hogy ez a ti érdeketekben történik. Biztos hogy ez nem egyedi eset. Kellet volna a szülőknek közösen lépniük. Biztos hogy az orvosi "összefogás" itt is működött volna, de talán kicsit visszafogta volna legközelebb magát a pedofil disznó.
2015. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Akkor még csak 32 éves vagy ezek szerint,hát pedig akkor is sok önérzetes és utána járos gyerek volt,unokatesóim korodbeliek ott fiúknál lett volna és mind ellentmondott.


Pedig ha emlékszel rá akkor pedig érezned kellett hogy ez nem volt helyên való.



Nem tudom ên már 10 évesen szégyenlős voltam.Anyám előtt sem vetkőztem le,nem hogy idegen előtt,ráadásul kettő előtt meztelenül széttenni a lábam,mert gondolom hogy nem várta meg hogy felül felöltözetek.Ez minden csak nem normális eljárás egy orvos sem vizsgál meztelenül.


Ez megalázó,a gyerek semmibe vevêse.Aljas dolog.

2015. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!