Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vannak itt olyanok, akik nem...

Vannak itt olyanok, akik nem szednek be bizonyos gyógyszereket, miután felírták nekik, de elolvasták a betegtájékoztatót vagy egyéb más okokból kifolyólag?

Figyelt kérdés
Félnek a mellékhatásoktól, nem érzik indokoltnak, stb. Írnátok arról, hogyan jutottatok erre a döntésre? éreztek valami bűntudatot ilyenkor?
2020. febr. 24. 21:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én átlátom,mert szakmabeli vagyok. Az orvosok veszélyérzete, informáltsága a jelenleg forgalomban lévő gyógyszerekkel kapcsolatban KATASZTROFÁLIS.
2020. febr. 25. 22:23
 12/17 anonim ***** válasza:
És mi az a szakmabeli? Nagyon kíváncsi vagyok rá!
2020. febr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Egyébként ezt a szakmabelit mindig azok írják, akiknek halvány lila fogalmuk sincs a szakmához, frusztrált nagypofájú nővérek, asszisztensek, olyanok, akik soha normális egyetem közelébe sem szagoltak, az orvosinak meg pláne nem, de az arcuk rohadt nagy, merz ellestek egy-két dolgot az orvosoktól akik alatt dolgoznak meg elolvastak két áltudományos cikket.


Aki tényleg szakmabeli az nem szakmabeli, hanem nőgyógyász, belgyógyász, háziorvos, gyógyszerész kutatóorvos nem pedig egy szakmabeli senki.

2020. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
2 élettudományi vonatkozású diplomám van, most írom a doktorimat. Éveken át dolgoztam együtt orvosokkal. 90%-ban szociopaták.
2020. febr. 26. 21:35
 15/17 anonim ***** válasza:
Orvosként bizonyára nincs fogalmam a témáról. :-) Pontosan ismerem ezt a témát. Meg nem kevés hozzád hasonló frusztrált EÜ dolgozóval találkoztam, a hatalmas pofa megvan, tudás az semmi, de okoskodni tudtok.
2020. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ez elég baj, hogy te orvosként bohóckodsz. Imserem a fajtádat.
2020. febr. 28. 21:23
 17/17 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok egészségügyi dolgozó :) lábam be nem tenném a fajtád közé :)
2020. febr. 28. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!