Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr. Csanády Miklós és Dr....

Dr. Csanády Miklós és Dr. Bach Ádám fül-orr-gégészekről vélemény? Szegedi magánklinikán. Mennyi a tarifájuk?

Figyelt kérdés
2020. márc. 2. 09:35
 1/1 anonim válasza:

Bár a kérdezőnek valószínűleg már tárgytalan, mégis valakinek még hasznos lehet.

Engem 2023.01.10-én Dr Bach Ádám műtött garatmanduláról. Nem túlzok, ha azt mondom, hogy én ennyire lelkiismeretes orvossal soha nem találkoztam még. Én nem magán úton voltam nála, tehát tőlem soha nem kapott pénzt, mégis úgy kezelt, mint más a magánrendelésén sem. Fiatal, de érti a dolgát, nem sajnálja az időt, bármit lehet tőle kérdezni, laza, de végtelenül kedves és együttérző.

Nekem sajnos műtét után voltak problémáim, ami miatt korábban vissza kellett mennem, mint ahogy a konzultáció lett volna. Kórházba érve ő nem volt bent, felhívták telefonon és üzente, hogy 20 perc és bent lesz. Beérve meglátott, megállt, kérdezte mi a gond és mondta, hogy átöltözik, 5 perc és jön is. Ez így is volt.

Eztán hamarabb visszahívott, mint a rendelős napja lenne (kedden és neki a kórházban csütörtök a rendeléses napja) és mire beértem a kórházban ő már lent volt, egyből hívott is be, ahogy meglátott. Egyébként előtte megadta az e-mail címét is, hogy ha hétvégén bármi problémám lenne, akkor írjak neki.

Szóval nem akarok ömlengeni, de emberségből is kiváló. Nagyon féltem a műtéttől, nagyon sokáig filóztam melyik kórházba menjek és melyik orvoshoz, és őszintén először nem hozzá szerettem volna, de Szeged leghíresebb orvosához hónapos várólista volt csak egy sima konzultáciora is és annyit nem szerettem volna várni, Bach doktorhoz pedig 2 hétre kaptam is az első időpontot. Nagyon hálás vagyok a sorsnak és főleg a doktor úrnak mindenért. Míg másik orvosnál futószalag van, addig ő bejött hozzam a műtét előtt is elmondani mi lesz és ne féljek, a műtét asztalon is biztatott altatás előtt és műtét után is egyből bejött elmondani hogy sikerült és mit csináljak.

2023. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!