Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ebben az esetben felírhatja a...

Ebben az esetben felírhatja a háziorvos a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál, a vizsgálatokat követően felírt tablettát, ki is váltottam három havi adagot. A következőt már a háziorvosommal iratnám, amihez vinnem kellene az ambuláns lapot, amit sikeresen elhagytam. A háziorvosom gépèben nem lehet visszakeresni hogy tényleg jártam ott, vagy hogy tényleg kivaltottam ezt a bizonyos gyógyszert? Nincs időm nőgyógyászhoz menni újra emiatt.

2020. márc. 5. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én éveken keresztül úgy írattam a fogamzásgátlót hogy felhívtam a házidokit, és másnap kint volt a recept a portán. Bár az is igaz hogy régóta ismertük egymást, tudta hogy ilyen dologban nem hazudnék.
2020. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, még az jutott eszembe, hogyha van e-ugyfelkapud, akkor a taj szamoddal be tudsz lepni az eeszt gov oldalra, és ott lesz minden ambuláns lapod online.
2020. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
fel
2020. márc. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!