Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az egészségügyi intézmények...

Az egészségügyi intézmények miért ártanak többet, mint használnak?

Figyelt kérdés

Itt ez a cikk, én őszintén szólva az irániak beszámolóinak hiszek, mert én is ilyeneket tapasztaltam.

Sorra szegik meg, figyelembe sem veszik a betegjogokat. Láthatóan nincsen tolmács, azt se tudják mi történik körülöttük. Rendőrt hívnak, mert félnek attól, hogy ők mások, mint mi.

Szerintem mindnyájan megtapasztalhattuk már, hogy pont az egészségügyi intézményekben nincsenek olyan alap higiéniai eszközök, mint wc papír, kézmosó gél, törlőpapír.

A kórházi fertőzések vezető okok között szerepel a leggyakoribb halálokok listáján.

Én jobban félek az egészségügyi intézményektől, mint magától a vírustól. Olyan, mintha ha oda az ember egyszer bekerül, akkor minden csak rosszabb lesz.


[link]


2020. márc. 9. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
45%
Miért általánosítasz?
2020. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!