Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elmaradnak a conon az idén?

Despairmee kérdése:

Elmaradnak a conon az idén?

Figyelt kérdés
Elmaradnak a mondoconom a virus miatt?? Nagyon aggódok!! Tudtok erről valamit? Köszönöm előre a válaszokat

2020. márc. 10. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A tavaszi MondoCon elmarad, a nyárit és az őszit jelenleg még nem érinti a rendezvények korlátozása:

[link]

2020. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Ezotéria témakörben biztos ajánlanak egy jósnőt. Nem tudni. Ha még mindig lesz ez a vírus és ennek ellenére megtartják én nem mennék el.
2020. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Felhasznalo332 válasza:
0%
Szia!! Beszéltem a mondoconos rendezőkkel es elméletileg elmarad a nyári, őszi, tavaszi es lehet a tèli!! De 2021ben bepotoljak
2020. márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem igy van #3 as!!
2020. márc. 10. 14:11
 5/8 anonim válasza:
70%
Valószínűleg addigra lecseng a vírus, hiszen lassan védőoltásunk is van és például Kínában már lassan nincs is vírus. Bár ahogy a magyar egészségügyet megnézem.... de már nagyon hiányzik a Conos hangulat. Nyan
2020. márc. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

# 4 Normálisabban nem tudtad volna kifejezni magad ?

Elhisszük hogy frusztrált vagy mert elmarad a kis rendezvényed de azért moderálhatnád magad.

2020. márc. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Adamka810 válasza:
76%

#6os neked meg aztán mi bajod? Nem hivatalos információt közölt az illető.

Egyébként már nekem is hiányzik a Con hangulat ><

Nyan~

2020. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nyári úgy néz még, hogy nem marad el. Ha mégis, akkor online con lesz, a jegyeket pedig fel lehet használni a következő Mondoconon.
2020. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!