Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol és hogyan lehet a székesfe...

Hol és hogyan lehet a székesfehérvári állami bőrgyógyászatra időpontot igényelni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 18. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Most szerintem sehogy.
2020. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eddig telefonon lehetett, a kórház honlapján megtalálható a telefonszám, de most biztos nem kapsz időpontot. Amúgy eddig is 2 hónap volt a várakozási idő.
2020. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És meddig nem lehet időpontot kapni?
2020. márc. 18. 14:47
 4/7 anonim ***** válasza:
A veszélyhelyzet végéig. Az én tippem 2-3 hónap.
2020. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Addig le fog rohadni a kezem. Tegnap is már elég csúnyán vérzett a kézfejem, annyira felhegesedett a bőrbetegségtől. :-/
2020. márc. 18. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha lehetne is akkor is 2 hónapot kellene várnod. Én is ezért mentem magán bőrgyógyászhoz tavaly. Másik, gyorsabb megoldás a kórházi ambuláns bőrgyógyászati rendelés, de most valószínűleg oda sem lehet menni, meg oda kell beutaló is.
2020. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Magánrendelést nem tudjuk kifizetni.
2020. márc. 29. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!