Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül Romániába egy...

Timici_timicike kérdése:

Mennyibe kerül Romániába egy állami kórházban az epekő műtét?

Figyelt kérdés
Pl.Egy Kovászna megyében élő személyt elküldenek Kolozsvárra, hogy ott fogják majd megműteni és van egészségbiztosítása, miért kell fizessen a műtétért?Én ezt nem értem.

2019. dec. 12. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha egy Romániában élő nem tudja, akkor egy magyarországi honnan fogja tudni?
2019. dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem értem a válaszodat:

,,Ha egy Romániában élő nem tudja.." ki az a személy?Ha ott élnék tudnám biztos :)))

Ha esetleg többet olvasnál az oldalon, tudnád hogy nagyon sok Erdély-i van felregisztrálva.

De Magyarországon divat mindenre válaszolni, arra is amire nem tudni a választ :)))

Miből gondoltad hogy Romániába vagyok, mert a kérdés Romániáról szólt?Tévedtél!

2019. dec. 13. 07:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi semmi ilyent nem állítottunk. Nem tudom, honnan veszed. Szerintem Romániában hasonlóak az orvosi, korházi ellátásért fizetendő díjak, ha vannak ilyenek egyáltalán.
2019. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ha esetleg többet olvasnál az oldalon, tudnád hogy nagyon sok Erdély-i van felregisztrálva."

Ezt nekünk ide beregisztrált felhasználónak mégis honnan a pék f.@szából kellene tudnunk? Akármilyen nicknév mögött bárki megbújhat....

2019. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4/4 Nem értem miért kellett egyáltalán hozzászolj az egészhez ha nem tudsz segíteni 🤔

Az egészet nem értetted.Arra írtam h sokan vannak felregisztrálva Erdélyből is, mert már azzal kezdted h egy magyarországi honnan tudhatná...nem is tőlük kérdeztem! 🙈

2019. dec. 17. 17:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor az előző válaszom elolvasásának fussál neki még egyszer!


Sehol nem írtam, hogy magyarországi.

2019. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!