Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az előjegyzett CT, MR, stb....

Az előjegyzett CT, MR, stb. vizsgálatokat elvégzik a járvány alatt?

Figyelt kérdés
2020. márc. 18. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2020. márc. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen úgy tudom, igen, de a kórház dönthet másképp, illetve ez a vizsgálat fontosságától is függ. Nálunk pl kiadott a kórház egy közleményt, hogy minden olyan vizsgálatot, kontrollt, műtétet stb elhalasztanak, ami nem sürgős.
2020. márc. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 2-4 hét múlva amikor már a műtők is intenzív ággyá lesznek alakítva, és minden élő orvos és ápoló 24 órás műszakban ápolja a betegeket... sanszos hogy semmilyen vizsgálatot nem fognak elvégezni.


Föleg, hogy a CT-t gyakran használják cov fertőzöttek esetén. Kínában legalábbis nagyon sok CTt csináltak.

2020. márc. 19. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyelőre még vannak olyan helyek, ahová lehet menni, de kezdenek már sokan leállni.
2020. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Félévet vártam az MR vizsgálatra, ezek szerint még félévet csúszhat... ha még élek addig. Hogy sürgős-e, azt az MR vizsgálat eredménye döntené el.
2020. márc. 19. 22:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd kiderül elvégzik e. Ne add fel.
2020. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet sürgős, ha fél évet várattak. Most már úgy tudom nem fogadnak csak extrém sürgősen eseteket,de hívd fel őket.
2020. márc. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!