Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A tompalátást és csipőficamot...

A tompalátást és csipőficamot miért nem szűrték ki, mikor ezek simán kezelhető dolgok és a 21. században nem kellene ezzel törődni?

Figyelt kérdés

Tinédzser vagyok. Tompalátás még általános iskola alsóban derült ki, addig nem nézte senki a szememet, gyerekorvos elsumákolta.

Csipőficam viszont most, mikor is már a bal oldali csipőfájdalom miatt orvosról orvosra jártam. Mindog csak "csámpásnak" hívtak, meg "ne tekerd nem bicikli, húzd már ki magad, ne kacsázz"...


Okés, kicsit selejtes vagyok, de nem tehetek róla és ezek a moszani világban abszolűt szűrhetőnek és kezelhetőnek kellene lennie. A gyerekorvosunk nagyon szemét és srendlián, semmit nem végez el, betegeket is elzavarja, egyszer meg is halt emiatt egy gyerek, de nem kapott semmit a vizsgálat után. Szüleim úgy szintén, de azt momdták ezekről nem is hallottak korábban, azért nem gyanakodtak. De a saját egészségükre is tesznek.


2020. márc. 19. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Csípő szűrése már alap volt akkor is amikor szulettel. Vagy santit valami a sztoriban, vagy tenyleg nagyon hanyag dokit fogtal ki:(
2020. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pedig nem szűrték ki, állítólag valami eltérés volt, de azt mondták, oké.

Most meg, hogy csecsemőkori csipőficamom van, bal oldali. Kiírtál gyógytornára, még a vészhelyzet előtt.

2020. márc. 19. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!