Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Koronavírus tesztet hogyan,...

Koronavírus tesztet hogyan, vagy hol lehet kérni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 24. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem kívánságműsor. Mivel drága, és most az eü. le van tarhelve, csak azokat tesztelik, akik már tüneteket mutanak.
2020. márc. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

1# már azokat sem.


Általában ha nincs 40 fokhoz közeli lázad és fulladás, akkor lekoptatnak.

2020. márc. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Lehet magánba kérni. Google a barátod. Kijönnek házhoz. 50 ezer kb. 3 teszt kell, hogy valid legyen. Az 150 ezer. -közbe senkivel se találkozz.
2020. márc. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem , mert a hétvégén nagyon fájt a nyelőcsövem és a fejem is , nagyon le voltam gyengülve és pocsék volt a közérzetem , még ma is voltak fájdalmaim a mellkasomban meg a hátam tájékán is !
2020. márc. 24. 23:38
 5/12 anonim ***** válasza:

Láz és száraz köhögés, nehézlégzés általános tünet.


Persze ez elmegy enyhe tünetnek simán.

2020. márc. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mivel nincs az egészségügyi rendszerben elég és nincs rá pénze, a minisztérium pedig sajnálja ezért neked nincsen. Magán úton természetesen megveheted az államot megkerülve.
2020. márc. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ebben élenjárt Dél-Korea. Szerintem oda menj tesztelni, mert ott értenek is hozzá. :)
2020. márc. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mit és hogyan csinálnak a dél-koreaiak koronavírus ellen, hogy náluk a legalacsonyabb a halálozási arány? Az autóból, 5 perc alatt elvégezhető nyálteszt, az új fertőzések helyéről a lakosságnak küldött értesítő SMS-ek, vagy a víruirtó fóliák alkalmazása is olyan példa, amiről mi magyarok csak álmodhatunk. Nézzük, pontról-pontra mi történt, és arra mit léptek a hatóságok.

Teljes cikk itt: [link]

2020. márc. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem , tehát ha már félig meddig haldoklok , akkor talán van rá esélyem , hogy teszteljenek ! Addig meg mindenkit megfertőzök a családban , szülőket , gyermekeket s vele együtt a páromat is , mivel nálunk nem megoldható a házi karantén létrehozása , mert minden szobából egy közös helységen át lehet ki jutni pl : a wc - re , a fürdőbe !
2020. márc. 26. 01:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Jól látod ez van...


Kíváncsi vagyok itt mi lesz. Szembe házba jött ki nemrég a mentő meg egy másik járványügyes kocsi.


Szerintem mintát venni jöttek mert csak 15 percig voltak

2020. márc. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!